Renginiai

 • Pirmadienis
  2016 09 26
 • Antradienis
  2016 09 27
 • Trečiadienis
  2016 09 28
 • Ketvirtadienis
  2016 09 29

  Atvira paskaita/panelinė diskusija „Lietuvos startuoliai ir pasaulinės inovacijų tendencijos“

  Ūkio viceministras Marius Skarupskas atviroje paskaitoje pristatys pasaulines inovacijų tendencijas.

  ...plačiau

  Praktinis seminaras (anglų kalba) „Intelektinė nuosavybė: atpažink, apsaugok ir vystyk“

  Praktiniame seminare apie intelektinės nuosavybės apsaugą sužinosite patentavimo kelius, artimiausių patentų paiešką ir komercinimo strategijas. Taip pat galėsite užduoti rūpimus klausimus.
  Renginys skirtas verslininkams, mokslininkams, studentams, startuoliams ir visiems tiems, kurių veiklai aktualūs intelektinės nuosavybės apsaugos klausimai.

  ...plačiau Registracija baigta

  09:00 - 12:50

  Viešbutis COMFORT HOTEL LT, Kauno str.14, Vilnius

  Žaliosios pramonės inovacijos

  Informacinis renginys, skirtas apžvelgti Žaliosios pramonės inovacijų programos įgyvendinimo progresą, pasidalinti gerąja projektų įgyvendinimo ir verslo bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Norvegijos įmonių patirtimi bei susipažinti su žaliųjų projektų finansavimo galimybėmis ES struktūrinės paramos lėšomis.

  ...plačiau Registracija baigta

  Seminaras „Dėmesio: inovacijų ekspresas!“

  Seminare bus kalbama apie tarptautinę partnerystę ir tarptautinių partnerių paiešką. Renginio metu bus pristatytos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) priemonės: Baltic Sea Region  „INOVACIJŲ EKSPRESAS“ ir MITA organizuojamos partnerių paieškos misijos į Skandinavijos šalis.

  ...plačiau Registracija baigta

  Inovacijų ir technologijų paroda: „Aš – inovatorius!“

  Ar įmanoma žmogaus balsą nufotografuoti? Ar nanopalydovą galima pakelti viena ranka? Kaip atsispausdinti 3D rašiklį? Kviečiame išbandyti kuriamas inovacijas interaktyvioje parodos „Aš – inovatorius!“ zonoje ir susipažinti ne tik su naujausiais lietuvių pasiekimais, bet ir jų kūrėjais. Klausimus galėsite užduoti daugiau nei 16-ai parodos dalyvių: „Esquoia“, „Innospark“, „Persimonas“, „Deeper“, „Nanoavionika“, „Rubbee“, „Sneakybox“, LBONA, „Inovatyvių procesų sprendimai“, „Aqua Lingua“, „Aviacijos laboratorija“, „Mėgintuvėlis“, VGTU, „3D idėjos“, „Neurotechnology“, „Kinky knot“ ir kt. Išradėjai žada ne tik daug įdomaus pademonstruoti ir apie tai papasakoti, bet ir leisti patiems išmėginti. Nuo papildytos realybės iki skrydžio dronų simuliacijos, nuo biometrinio alkotesterio iki žuvų sonaro, nuo išmanaus vonios kilimėlio iki daugkartinio naudojimo užrašinės – tai reta galimybė trumpam nusikelti į ateitį.
  Paroda vyks rugsėjo 28-29 d.

  Pažintiniai turai Fizikos instituto mokslų ir technologijų parke (FIMTP)

  Pažintinio turo po VšĮ Fizikos instituto mokslo ir technologijų parką metu lankytojai turės galimybę artimiau susipažinti su Parko veiklos specifika, Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasteryje (LITEK) vystomomis technologijomis, aplankyti teritorijoje veikiančias lazerių ir technologinės optikos įmones, užduoti mokslininkams rūpimus klausimus bei pagilinti žinių bagažą optoelektronikos bei fotonikos srityse.

  ...plačiau Registracija baigta

  „DesignLibrary“ Kaunas oficialus atidarymas

  DesignLibrary Kaune (liet. dizaino biblioteka) – vos ketvirta tokio tipo biblioteka pasaulyje! Čia rasite įspūdingą leidinių kolekciją – knygos, tarptautiniai žurnalai, istoriniai Italijos dizaino kompanijų produktų katalogai, taip pat įdomiausi vietos leidiniai apie dizainą, architektūrą, kultūrą, technologijas, dizainu grįstą vadybą ir kt. Šį projektą vykdo KTU Dizaino centras, bendradarbiaujant su DesignLibrary kultūrine organizacija, kuri įkūrė pirmąją dizainui dedikuotą biblioteką Milane (2006 m.). Vėliau atidaryti dar du padaliniai – Šanchajuje (2007 m.) ir Stambule (2009 m.). Projekto partneriai taip pat yra Italijos pramoninio dizaino asocijacija.

  ...plačiau

  Inovatyvių produktų paroda

  Parodoje bus pristatomi KTU mokslininkų, KTU Startup Space startuolių ir Kauno mokslo technologijų parko įmonių inovatyvūs išradimai. Technologijų demonstravimo centre, analogų neturinčioje modernioje inovacijų ekspozicijų erdvėje bus galima apžiūrėti pirmojo lietuviško palydovo LitSat1 maketą, hologramas, naudojamas asmens dokumentų, banknotų ir kitų dokumentų apsaugai, elektrinę dviračio pavarą Rubbee ir kitus išradimus. Taip pat bus galimybė išbandyti virtualaus irklavimo ir varžybų transliavimo bei interaktyvią praturtintos realybės sistemas, daug kitų inovatyvių išradimų.

  ...plačiau Registracija baigta

  Konferencija: „Puikaus produkto kūrimo galia: dizainas, technologijos, rinka“

  Konferencijos metu bus kalbama kokią reikšmę produktui turi dizainas, aptariamas dizaino ir technologijų ryšys, pristatomi sėkmingi įmonių pavyzdžiai ir istorijos. Savo įžvalgas pristatys dizaino ekspertai iš Italijos, taip pat savo patirtimi ir sėkmės istorijomis dalinsis vienos garsiausių pasaulyje IT įmonių „Google“ vystomos „Edystone Beacon“ technologijos sertifikuoto gamintojo Lietuvoje vadovas bei stambių JAV investicijų sulaukusios UAB „NFQTechnologies“ direktorius.
  Konferencijos metu bus diskutuojama ir apie Lietuvos inovacijų eksportą – kada laukti technologijų proveržio?

  ...plačiau Registracija baigta

  Pažintinis turas (LSMU): Slėnio „SANTAKA“ naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centre

  Pažintinio turo metu susipažinsite su šio Centro veikla ir apsilankysite jo padaliniuose, kurie vykdo specializuotus bei perspektyvius mokslinius tyrimus. Centre dirbantys mokslininkai atlieka ikiklinikinius vaistų, Alzheimerio ligos, kaulų kremzlių ir kitus tyrimus, kurių rezultatai, tikimasi, bus plačiai taikomi klinikinėje praktikoje ir sėkmingai komercializuojami.
  Modernus šešių aukštų laboratorijų bei auditorijų kompleksas yra atviras, tad jame galima pasinaudoti šiuolaikiška ir naujausius poreikius atitinkančia mokslo įranga mokslo, verslo, viešojo sektoriaus, studijų reikmėms patenkinti.

  Registracija baigta

  Pažintinis turas (LSMU): Slėnio „NEMUNAS“ Gyvūnų mitybos ir biotechnologijų bei Gyvūnų sveikatingumo ir gyvūninės kilmės žaliavų kokybės centruose

  Pažintinio turo metu susipažinsite su Gyvūnų sveikatingumo ir gyvūninės kilmės žaliavų kokybės centro veikla orientuota į gyvūnų užkrečiamųjų ligų epidemiologijos, etiopatogenezės, gydymo ir profilaktikos MTEP sritimis. Centre kuriamos aukštos kokybės, saugesnės ir sveikesnės gyvūninės kilmės maisto žaliavos. Jame taip pat vykdomi pagrindiniai virusologiniai, mikrobiologiniai, parazitologiniai ir kiti tyrimai.

  Registracija baigta

 • Penktadienis
  2016 09 30
 • Šeštadienis
  2016 10 01