Renginiai

 • Pirmadienis
  2016 09 26
 • Antradienis
  2016 09 27
 • Trečiadienis
  2016 09 28
 • Ketvirtadienis
  2016 09 29
 • Penktadienis
  2016 09 30

  Atvira paskaita/diskusija „Lietuvos startuoliai ir pasaulinės inovacijų tendencijos“

  Renginio metu sėkmingi startuoliai Donut LAB ir BoredPanda kartu su už inovacijų plėtrą Lietuvoje atsakingu viceministru M. Skarupsku aptars ne tik verslo startą, augimą, bet ir apžvelgs pasaulinius iššūkius inovacijų srityje bei tai, kuo Lietuva gali pasigirti įvairose srityse – pradedant kūrybinėmis industrijomis, baigiant technologinėmis inovacijomis robotikos, bepiločių orlaivių, 3D spausdinimo ir kitose srityse.

  ...plačiau Registracija baigta

  Biotechnologijų verslo inkubatoriaus atidarymas

  Vilniaus universitetas kartu su Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parku atidaro biotechnologijų verslo inkubatorių, skirtą smulkioms ir vidutinėms įmonėms, veikiančioms gyvybės mokslų ir susijusiose srityse. Renginio svečiai galės apžiūrėti inkubatoriuje įrengtas laboratorines ir technologines patalpas, susipažinti su patalpų nuomos galimybėmis.

  Registracija baigta

  10:00 - 12:00

  Pažintiniai turai atviros prieigos centruose ir mokslo ir technologijų parko įmonėse

  Pirmą kartą visiems besidomintiems ir vienu metu duris atveria didžiausi ir stipriausi Lietuvoje Saulėtekio slėnio mokslo centrai ir inovatyviausios verslo įmonės. Sužinosite genų redagavimo žirklių naudą, žmogaus smegenų tyrimų paslaptis, pamatysite, kaip kuriamos laikui nepavaldžios konstrukcijos, sužinosite, koks pirmasis lietuviškas produktas pateko į Apple parduotuves … ir daug daugiau.

  ...plačiau Registracija baigta

  Verslo ir mokslo piknikas

  Linksmai aptarsime idėjų virsmą inovacijomis. Pikniko metu turėsite progą sudalyvauti nuotaikingoje diskusijoje, paskanauti inovacijomis persismelkusių patiekalų, inovatyviu blenderiu pagamintų kokteilių, pasiklausyti geros muzikos, išbandyti droną ir t.t.

  ...plačiau

 • Šeštadienis
  2016 10 01