Renginiai

 • Pirmadienis
  2016 09 26

  Pažintiniai turai VGTU „LinkMenų fabrikas“

  Ekskursijos metu susipažinsite su VGTU „LinkMenų fabrikas“ veikiančiomis laboratorijomis bei galėsite išbandyti įvairias inovacijas: kepti blynus 3D spausdintuvu, pasivažinėti elektriniu paspirtuku ar elektrine riedlente, išmaniai fotografuoti, sujungti mikroschemas ir kt. Lankytojams bus atviros mechanikos, medžio, metalo apdirbimo, dažymo, 3D spaudos, elektronikos, transporto techninės kūrybos erdvės, reklamos, foto/video bei audio įrašų studijos.

  ...plačiau Registracija baigta

  Kūrybiškumas versle ir gyvenime

  Kodėl svarbu būti kūrybišku? Kam reikalingos inovacijos? Kur ir kaip jos gimsta? Renginio metu apie tai diskutuos garsūs Lietuvos verslo, mokslo, politikos atstovai. Kūrybinės erdvės atvers kelius naujoms pažintims, interaktyvioms diskusijoms, neformaliam bendravimui. Čia taip pat 10 jauno verslo atstovų pristatys inovacijų prototipus, kuriuos jie sukurė per vieną iššūkių savaitę.

  ...plačiau Registracija baigta

  Žaliosios pramonės inovacijų programos atliekų tvarkymo ir perdirbimo verslo kontaktų mugė

  Verslo kontaktų mugė skirta atliekų tvarkymo ir perdirbimo sektoriuje veikiančioms verslo įmonėms ir organizacijoms, siekiančioms užmegzti ir plėsti verslo ryšius su Lietuvos ir Norvegijos atliekų sektoriaus atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus atliekų tvarkymo bei perdirbimo srityse. Dalyvaudami verslo kontaktų mugėje Jūs: susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos atliekų tvarkymo ir perdirbimo pramonės situacija bei tendencijomis; išgirsite apie šiuolaikinius atliekų tvarkymo būdus ir gerąją atliekų tvarkymo bei perdirbimo praktiką; sužinosite apie galimybes įgyvendinti dvišalius Lietuvos/Norvegijos projektus; apsilankysite 3-jose pažangiose atliekų tvarkymo ir perdirbimo įmonėse.

  ...plačiau Registracija baigta

  Seminaras „Horizontas 2020 priemonė mažoms ir vidutinėms įmonėms „MVĮ INSTRUMENTAS“

  Kaip mažos ir vidutinės įmonės gali pasinaudoti „Horizontas 2020“ parama? Priemonė „MVĮ instrumentas“– galimybės ir praktiniai patarimai. Turite ambicingą naujomis žiniomis, technologijomis grįstą idėją ar naują sprendimą galintį pakeisti ne tik Lietuvos bet ir Europos verslo žemėlapį?Esate užtikrinti ir galintys įrodyti, kad visa tai gali būti įmanoma pasiekti?
  Ši ES programos Horizontas 2020 priemonė gali pagelbėti visa tai įgyvendinti. Pagrindinis šios priemonės tikslas – finansuoti ir patarti įgyvendinant MVĮ inovacinius projektus taip prisidedant prie Europai svarbių problemų sprendimo.
  Praktinio seminaro metu, konfidencialioje aplinkoje, įmonės galės sužinoti apie priemonės reikalavimus, įvertinti savo idėjos tinkamumą, rasti ir aptarti savo inovatyvių technologijų, produktų arba verslo modelių taikymo sritis, įvertinti įmonės strateginius išteklius reikalingus projekto realizavimui bei jų plėtrą.

  ...plačiau Registracija baigta

 • Antradienis
  2016 09 27
 • Trečiadienis
  2016 09 28
 • Ketvirtadienis
  2016 09 29
 • Penktadienis
  2016 09 30
 • Šeštadienis
  2016 10 01