Renginiai

 • Pirmadienis
  2016 09 26
 • Antradienis
  2016 09 27
 • Trečiadienis
  2016 09 28

  Tarptautinė inovacijų konferencija 2016. Inovacijos: ateitis prasideda šiandien.

  Kas antrus metus Ūkio ministerijos organizuojama Tarptautine inovacijų konferencija siekiama atkreipti dėmesį į būtinybę formuoti palankią aplinką inovacijoms plėsti. Konferencijos metu bus dalijamasi įžvalgomis apie finansinių technologijų plėtrą Lietuvoje, diskutuojama apie dalijomosi ekonomikos, daiktų interneto plėtros ir kosminių duomenų panaudojimo Lietuvoje iššūkius, aptariami naujų produktų, paremtų iš kanapių išgaunamais ekstraktais, įvedimo į rinką klausimai.

  ...plačiau Registracija baigta

  Inovacijų ir technologijų paroda: „Aš – inovatorius!“

  Ar įmanoma žmogaus balsą nufotografuoti? Ar nanopalydovą galima pakelti viena ranka? Kaip atsispausdinti 3D rašiklį? Kviečiame išbandyti kuriamas inovacijas interaktyvioje parodos „Aš – inovatorius!“ zonoje ir susipažinti ne tik su naujausiais lietuvių pasiekimais, bet ir jų kūrėjais. Klausimus galėsite užduoti daugiau nei 16-ai parodos dalyvių: „Esquoia“, „Innospark“, „Persimonas“, „Deeper“, „NanoAvionika“, „Rubbee“, „Sneakybox“, LBONA, „Inovatyvių procesų sprendimai“, „Aqua Lingua“, „Aviacijos laboratorija“, „Mėgintuvėlis“, VGTU, „3D idėjos“, „Neurotechnology“, „Kinky knot“ ir kt. Išradėjai žada ne tik daug įdomaus pademonstruoti ir apie tai papasakoti, bet ir leisti patiems išmėginti. Nuo papildytos realybės iki skrydžio dronų simuliacijos, nuo biometrinio alkotesterio iki žuvų sonaro, nuo išmanaus vonios kilimėlio iki daugkartinio naudojimo užrašinės – tai reta galimybė trumpam nusikelti į ateitį.
  Paroda vyks rugsėjo 28-29 d.

  ...plačiau

  13:00 - 16:00

  Visorių informacinių technologijų parkas, Mokslininkų g. 2A, Vilnius

  Seminaras „Nuo intelektinės nuosavybės link inovacijų“

  Kalbėsime apie teisinius intelektinės nuosavybės apsaugos įmonėje aspektus, inovacijų patentavimą,
  pagalbą inovatyvioms įmonėms, norinčioms apsaugoti savo intelektinę nuosavybę,
  Intelektinės nuosavybės patentavimo tendencijas Lietuvos įmonėse ir kt. temomis.

  ...plačiau Registracija baigta

  Pažintinis turas įmonėje UAB „Enerstena"

  „Enerstenos“ įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Energetikos rinkoje dirbama nuo 2002 m. Ekskursijos metu susipažinsite su įmonės mokslo ir tyrimų centru, įmonės gaminamais biokuro katilais, kondensaciniais ekonomaizeriais ir kita technologine biokuro katilinių įranga.

  Registracija baigta

  Pažintinis turas įmonėje AB „Axis Industries“

  Ekskursijos metu susipažinsite su kompanijos „Axis Industries“ kuriamais ir gaminamais moderniais šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisais, kitais inžineriniais produktais bei sprendimais miestui, pramonei ir energetikai, apsilankysite metalo apdirbimo gamybos bazėje, kuri teikia techninio aptarnavimo ir priežiūros paslaugas, grįstas išmaniosiomis technologijomis.

  Registracija baigta

  9:30 - 11:30 ir 13:00 - 15:00

  Breslaujos g. 3, Kaunas

  Pažintis su LEI institutu, Nacionaliniu atviros prieigos ateities energetikos technologijų mokslo centru, jo laboratorijomis

  Ekskursijos metu susipažinsite su Lietuvos energetikos institutu, jo veiklomis, apsilankysite NAP AETMC laboratorijose, supažinsite su jose naudojama modernia įranga, atliekamomis veiklomis, eksperimentais ir inovaciniais pasiekimais.

  ...plačiau Registracija baigta

 • Ketvirtadienis
  2016 09 29
 • Penktadienis
  2016 09 30
 • Šeštadienis
  2016 10 01