Renginiai

 • Antradienis
  2016 09 27
 • Trečiadienis
  2016 09 28

  Pažintinis turas įmonėje UAB „Enerstena"

  „Enerstenos“ įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Energetikos rinkoje dirbama nuo 2002 m. Ekskursijos metu susipažinsite su įmonės mokslo ir tyrimų centru, įmonės gaminamais biokuro katilais, kondensaciniais ekonomaizeriais ir kita technologine biokuro katilinių įranga.

  Registracija baigta

  Pažintinis turas įmonėje AB „Axis Industries“

  Ekskursijos metu susipažinsite su kompanijos „Axis Industries“ kuriamais ir gaminamais moderniais šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisais, kitais inžineriniais produktais bei sprendimais miestui, pramonei ir energetikai, apsilankysite metalo apdirbimo gamybos bazėje, kuri teikia techninio aptarnavimo ir priežiūros paslaugas, grįstas išmaniosiomis technologijomis.

  Registracija baigta

  9:30 - 11:30 ir 13:00 - 15:00

  Breslaujos g. 3, Kaunas

  Pažintis su LEI institutu, Nacionaliniu atviros prieigos ateities energetikos technologijų mokslo centru, jo laboratorijomis

  Ekskursijos metu susipažinsite su Lietuvos energetikos institutu, jo veiklomis, apsilankysite NAP AETMC laboratorijose, supažinsite su jose naudojama modernia įranga, atliekamomis veiklomis, eksperimentais ir inovaciniais pasiekimais.

  ...plačiau Registracija baigta

 • Ketvirtadienis
  2016 09 29