„Inovacijų savaitė 2019“ grįžta į Lietuvos miestus

„Inovacijų savaitė 2019“ grįžta į Lietuvos miestus

Liepa 22, 2019

Miesto festivalis „Inovacijų Savaitė 2019“ šiemet organizuojamas jau ketvirtą kartą ir vyks rugsėjo 16-22 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė konkursą renginiams organizuoti ir kvietė įvairias organizacijas siūlyti netradicinius savo sprendimais renginius, kurie pritrauktų verslo, visuomenės ir žiniasklaidos atstovų dėmesį. Šių metų renginio šūkis – „Inovacijos mano mieste!“

Kadangi inovacijos lydi mums kiekvieną dieną, o be jų neįsivaizduojame savo kasdienybės, organizatoriai kvietė  paminėti šią savaitę savo mieste ir  atsiųsti įdomią renginio idėją konkurso komisijai. Buvo pateiktos 24 idėjos, atrinkta finansuoti 16 inovatyviausių renginių.

Svarbiausios šių metų festivalio temos: skaitmeninimas, robotizacija ir dirbtinis intelektas; dizaino inovacijos ir kūrybinės industrijos; startuoliams ir jaunam verslui skirti renginiai.

Festivalio miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Tauragė.  

Festivalio tikslas – komunikuoti visuomenei apie inovacijų ir technologijų pažangą ir skatinti inovacijų kultūrą Lietuvoje. Festivalis skirtas plačiai auditorijai: nuo profesionalo (verslininko, mokslininko) iki moksleivių, studentų, inovacijomis besidominčių žmonių.  Renginys kasmet pritraukia apie 3 tūkst. dalyvių. Renginys prisideda prie Lietuvos kaip inovacijų ir technologijų šalies įvaizdžio kūrimo.

Panašūs renginiai vyksta įvairiuose pasaulio ir Europos miestuose, žinomiausias jų – Oslo inovacijų savaitė, kasmet vykstanti Norvegijoje.

„Inovacijų Savaitę“ kasmet organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Konkurso sąlygos ir atrinkti finansuoti renginiai