Dirbtinio intelekto klasė

Dirbtinio intelekto klasė

Rugsėjis 17, 2019

08:00-19:00

Kultūros fabrikas Bangų g. 5A

Renginio tikslas:

Prisidėti prie visuomenės (verslas, mokslas, švietimas, viešasis sektorius) pasirengimo ateities iššūkius paversti galimybėmis bei inovacijomis, aptariant naujausias tendencijas inovacijų, susijusių su automatizacija, robotika, skaitmenizacija, dirbtiniu intelektu,  srityje, praktiškai susipažįstant su Lietuvos įmonių diegiamais technologiniais sprendimais bei inovacijomis bei galimybėmis pritraukti išorinį finansavimą.

Aprašymas:

Renginiu siekiama ugdyti mokinių smalsumą, formuoti požiūrį į ateities tendencijas bei technologijas, sudaryti galimybes praktiškai išbandyti interaktyvius sprendimus, turėsiančius įtakos ateities darbo rinkai. Visos dienos renginio programoje numatoma organizuoti filmų, susijusių su dirbtiniu intelektu, robotika, peržiūras ir aptarimus su savo srities ekspertais, organizuoti edukacines dirbtuves moksleiviams išbandant save robotų kosmoso iššūkiuose, programavimo iššūkiuose, kuriant išmanąsias programėles, supažindinant su edukacinėmis programomis, orientuotomis į skaitmeninių, IT kompetencijų ugdymą.

Renginio tikslinė auditorija: Vakarų Lietuvos 8-12 kl. moksleiviai bei mokytojai.

Registracija į renginį: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOJ6cFfU8SlumCuz3BhZZjwZXVrLtaTWfSZ6IKUEztKKl4Qw/viewform

Programa: