Dizaino edukacija: ekskursijos ir vizualinė sklaida

Dizaino edukacija: ekskursijos ir vizualinė sklaida

Rugsėjis 20, 2019

11:00-14:00

Taikomosios dailės ir dizaino muziejus

Renginio tikslas: patraukliai pristatyti nacionalinio konkurso GERAS DIZAINAS nugalėtojų darbus – tiek dizaino įmonių, jaunųjų dizainerių, verslo bendradarbiavimo rezultatus, suburti bendruomenę tinklaveikai, dokumentuoti inovatyviausius pastarųjų metų dizainerių pasiekimus taip didinant dizaino kūrėjų žinomumą bei edukuojant auditoriją.

Trumpas aprašymas: „Dizaino edukacija“ - tai organizuojamos ekskursijos po nacionalinio konkurso GERAS DIZAINAS 2019 nugalėtojų darbų parodą Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Vilniuje. Ekskursijose dalyvauja bei savo darbus plačiau pristato ir apdovanojimus pelnę dizaineriai bei verslo įmonės. Po ekskursijų – dalyviai kviečiami susiburti tinklaveikai.

Dalyviai supažindinami su Lietuvos pramonės ir dizaino industrijos pasiekimais, kuriama pridėtine verte verslui. Dizainas, kaip moderni veiklos ir pramonės kryptis, pristatoma plačiajai visuomenei, kviečiama diskutuoti verslumo temomis, pristatomi sektini sėkmės pavyzdžiai.

Numatomos trys ekskursijos. Vienoje ekskursijoje gali dalyvauti iki 30 žmonių.

Tikslinė auditorija: Lietuvoje veikiančių verslo įmonių atstovai, dizaineriai, reklamos ir kūrybinių agentūrų atstovai, akademinė bendruomenė. Renginys atviras ir tema besidominčiai plačiajai visuomenei.

Renginio pagrindinis organizatorius: Lietuvos dizaino forumas

Renginio partneris: Taikomosios dailės ir dizaino muziejus

Programa:

Rugsėjo 20d. 

11:00 – 12:00  Dalyvių registracija.

12:00 – 13:00  Vyksta ekskursija. Konkurso nugalėtojai pristato savo darbus, komentuoja. Dalyviai supažindinami su Lietuvos pramonės ir dizaino industrijos pasiekimais, kuriama pridėtine verte verslui. Dizainas, kaip moderni veiklos ir pramonės kryptis, pristatoma plačiajai visuomenei, kviečiama diskutuoti verslumo temomis, pristatomi sektini sėkmės pavyzdžiai.

13:00 – 14:00  Dalyviai skatinami užduoti rūpimus klausimus, kviečiami neformaliam bendravimui, naujų kontaktų mezgimui, apžiūrėti kitas muziejaus parodas.

Registracija: https://bit.ly/31TWNXj