Ekskursija į Design Library biblioteką

Ekskursija į Design Library biblioteką

Rugsėjis 16, 2019

17:30-19:30

KTU Santakos slėnyje. K. Baršausko g. 59

INOVACIJOS NETIKĖTUOSE MEDŽIUOSE

Inovacijų savaitė Kaune: kūrybiškumas kaip sėkmingos profesinės ir verslo karjeros pagrindas

RENGINIO TIKSLAS: sieksime dalyvių grupes supažindinti su pasaulinėmis kūrybiškumo skatinimo tendencijomis šioje srityje ir suteikti jiems praktinių įgūdžių. Kartu su VšĮ „Mokslas ir inovacijos visuomenei“ dalyvaujantis VDU VšĮ „Verslo praktikų centras“ tam naudos Design thinking metodą.

APRAŠYMAS: Dėl sparčių technologinių pokyčių (IKT, skaitmenizacija, algoritmai, dirbtinio intelekto sistemos) daugelio profesijų ir verslo sričių laukia esminės permainos. Norint išlikti rinkoje, realizuoti save, būtina įgyti ir derinti įvairias naujas kompetencijas. Norint realizuoti save, įgyti gerai apmokamą darbą, sukurti inovatyvų verslą, reikia mokėti bendrauti ir bendradarbiauti, kritiškai mąstyti, persiorientuoti, kurti ir įgyvendinti naujas idėjas, pastebėti socialines ir technologines naujoves ir jas panaudoti savo poreikiams. Svarbu ugdyti originalų požiūrį į aplinką, mokytis visą gyvenimą, pasitelkti emocinį intelektą ir pan. Tokių įgūdžių trūksta, tačiau pasaulyje jau yra sukurta ir naudojama nemažai kūrybingumo ir inovatyvumo ugdymo metodų. Renginio dalyviai susipažins su šiais metodais ir pasaulinėmis tendencijomis dviejų dalių programoje.

Ekskursija į Design Library biblioteką

DesignLibrary Kaunas - tai bendras KTU Dizaino centro ir DesignLibrary Milano projektas.
Projekto tikslas – ugdyti visuomenės nuovoką apie dizainą, mokslą, meną ir aktualiausias pasaulio tendencijas, populiarinti dizaino kultūrą, skatinti studijų, mokslo/meno ir verslo bendradarbiavimą, Lietuvos entreprenerystės ir kūrybinio sektoriaus plėtrą vietiniame ir tarptautiniame kontekste.

Lankytojų auditorija: verslo įmonių, kitų įstaigų ir organizacijų atstovai, startuoliai, verslus jaunimas.

Planuojamas dalyvių skaičius: 15.

Registracija į renginį: https://www.mokslofestivalis.eu/inovaciju-savaite-2019/

Paaiškinimas: kadangi Kaunas yra UNESCO dizaino miestas, tarpukario architektūros simbolį – Paštą – imituojantis inkilas, kabantis Vytauto parko medyje, puikiai atspindi menininkų inovatyvumą ir pastangas permastyti architektūrą netikėtuose kontekstuose.