JAV-Lietuvos technologijų forumas

Rugsėjis 18, 2019

09:30-12:00

Uždaras renginys (dalyvavimas - tik su pakvietimais)

Š.m. rugsėjo 18 d.  vyks JAV-Lietuvos verslo tarybos (American-Lithuanian Business Council, ALBC) kartu su Užsienio reikalų ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) organizuojamas JAV-Lietuvos technologijų forumas.

Forumo tikslas – skatinti JAV-Lietuvos bendradarbiavimą technologijų ir inovacijų srityje, padėti užmegzti dvišalius verslo ryšius.

Į forumą atvyksta JAV verslo delegacija, kurią sudaro JAV kompanijų aukšto lygio atstovai, regioninių padalinių vadovai, kurie domisi Lietuvos pasiekimais technologijų srityje, potencialiomis bendradarbiavimo ir investavimo galimybėmis. Pagrindinės forumo temos: finansinės technologijos, sveikatos/gyvybės mokslai, kibernetinis saugumas, kosmoso, informacinės ir ryšių technologijos (ICT). Forumo dalyviai – viešojo sektoriaus, verslo ir mokslo atstovai.

Forumo metu vyks JAV ambasados Lietuvoje organizuojami inovacijų apdovanojimai, diskusijos apie technologijų tendencijas Lietuvoje ir JAV, taip pat bus galima dalyvauti individualiuose susitikimuose su JAV kompanijų atstovais.

Dalyvavimas - tik su pakvietimais.

Kontaktai pasiteirauti: Jurga Trotienė, jurga.trotiene@mita.lt, tel. +370 656 11424